Majówka 2023 – spędź ją na Mazurach

Jeżeli szukasz pomysłu na świetne spędzenie Majówki 2023, Mazury są idealnym wyborem. To malownicza kraina tysiąca jezior oraz przepięknych krajobrazów, która zachęca do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Majowy pobyt w Klekotkach SPA & Resort to strzał w dziesiątkę!

Dlaczego Mazury?

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów w naszym kraju. Przyciąga on turystów nie tylko z Polski, ale też z innych krajów. Podstawowym powodem popularności tego regionu są piękne krajobrazy, w tym około 2000 jezior. Do tego dolicza się malownicze wzgórza, pola oraz lasy. Mazury oferują bardzo dużo atrakcji turystycznych dla ludzi szukających aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, w tym także ścieżki rowerowe. Do tego dolicza się trasy kajakowe i żeglarskie, które umożliwiają odkrywanie okolicznych jezior.

Mazury to też region bogaty w historię oraz kulturę. W tutejszych miejscowościach można podziwiać zabytkowe kościoły, zamki oraz pałace. Bardzo popularny jest m.in. klasztor w Świętej Lipce, który słynie z pięknych fresków i zabytkowych organów. Ten malowniczy region polski znany jest również z tradycyjnej kuchni, w której dominują ryby, grzyby oraz owoce leśne. Turyści mogą liczyć na bardzo dużo restauracji oraz kawiarni, w których można spróbować regionalnych potraw czy specjałów.

Klekotki SPA & Resort, czyli niepowtarzalna Majówka w sercu Mazur!

Turyści z całej Polski coraz częściej wybierają SPA na Mazurach zlokalizowane w Klekotkach. Miejsce to słynie z bogatej oferty dostosowanej do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. W SPA w Klekotkach proponowane są wypoczynkowe pakiety obejmujące co najmniej 3 noclegi w komfortowym pokoju. Do tego dolicza się też wiele dodatkowych atrakcji. Goście mogą cieszyć się regionalnymi śniadaniami w restauracji lub na tarasie w otoczeniu zieleni, a także dostać drinka w barze.

Oferta SPA w Klekotkach

SPA w Klekotkach przygotowało dla gości również inne oferty. Obiadokolacje z regionalnymi daniami to kolejna propozycja. Goście mogą liczyć na degustację ryb wędzonych w Klekotkowej wędzarni z kieliszkiem wina oraz w formie ogniska pod 600-letnim Dębem z degustacją regionalnych piw. Miłośnicy przejażdżek rowerowych mają zapewniony prowiant przygotowany przez tutejszych kucharzy. Można też skorzystać z siłowni, kijków do nordic walking, a także wypożyczyć rowery i łódki (dostępne od kwietnia do października). Co istotne, w hotelu dostępna jest też sala bilardowa oraz wiosenne łapanie słońca w ogrodzie. Goście mogą liczyć na darmowe Wi-Fi oraz na bezpłatny, strzeżony parking. Co więcej, w okresie wiosennym SPA oferuje specjalne ceny na zabiegi, co stanowi dodatkową atrakcję dla osób, które chcą zrelaksować się i zregenerować siły.