Nautilus Bay Hotel – Grecja, Kissamos

Nautilus Bay Hotel

Planujesz wakacje na Krecie i zastanawiasz się, gdzie zabookować nocleg? Przeglądasz oferty i przeszukujesz internet, ale nic konkretnego nie wpadło Ci w oko? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś przeczytać nasz artykuł, dzięki któremu poznasz wyjątkowe miejsce na największej greckiej wyspie, w którym wypoczniesz, zrelaksujesz się i zdecydowanie spędzisz fantastycznie czas.

Nautilus Bay Hotel – Grecja, Kissamos

3-gwiazdkowy hotel Nautilus Bay Hotel, to zdecydowanie miejsce godne uwagi, obok którego ciężko przejechać obojętnie. Tak przynajmniej było w naszym przypadku.

Podczas tegorocznej wizyty na Krecie zdecydowaliśmy się na pełen spontan. Wynajęliśmy samochód, a noclegu szukaliśmy z dnia na dzień. Ale więcej o naszej wyprawie do Grecji przeczytacie tutaj.

Jak się okazało, decyzja o braku wcześniejszej rezerwacji była dla nas bardzo opłacalna, ponieważ trafiliśmy na fantastyczny obiekt, czyli Nautilus Bay Hotel.

Co zdecydowało, że obiekt wywarł na nas aż takie wrażenie? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ocenę hotelu, biorąc pod uwagę pięć, najważniejszych czynników, które decydują o naszym zadowoleniu.

Lokalizacja

To chyba najważniejszy punkt dla wszystkich podróżujących. Bo kto lubi rezerwować nocleg na końcu miasta, skąd wszędzie daleka i trudna droga? Odpowiedź jest prosta – nikt! 🙂

Dlatego wybierając Nautilus Bay Hotel możecie być przekonani, że umiejscowienie obiektu jest wręcz idealne. Obiekt mieści się niedaleko centrum, do którego spokojnie dotrzemy na nogach. A już tam możemy cieszyć się i korzystać z lokalnych atrakcji. Dodatkowo widok z okna pokoju hotelowego zapiera dech w piersiach. Hotel położony jest nad samym morzem, a każdego dnia budzimy się i zasypiamy przy dźwiękach uderzających o skały fal.

Standard

Poza lokalizacją, w dużej mierze zaskoczył nas standard hotelu. Nautilus Bay Hotel reklamuje się jako 3-gwiazdkowy obiekt, lecz spokojnie mógłby uzyskać dodatkową gwiazdkę. Wyjątkowy wystrój, intymna atmosfera, pięknie wykończone wnętrza sprawiają, że ma się ochotę zostać w hotelu na bardzo długo. Dodatkowo dużym atutem są osobne wejścia z patio do każdego pokoju. Także nie musimy późną nocą skradać się po hotelowym holu z obawą, że obudzimy pozostałych lokatorów.

Cena

Z pewnością myślicie, że w tak świetnej lokalizacji i  za tak wysoki standard zapłacicie majątek? Nic bardziej mylnego. Cena za jedną noc w dwuosobowym pokoju w Nautilus Bay Hotel to 20 euro od osoby. Choć warto wziąć pod uwagę fakt, że my odwiedziliśmy Kretę w marcu, więc był to okres poza sezonem. Jak sprawdzimy na oficjalnej stronie obiektu, jedna noc dla dwóch osób np. w maju, to ok. 50-60 euro. Biorąc pod uwagę dwa pierwsze czynniki, to wciąż tragedii nie ma. 🙂

 

Atrakcje

Oprócz wspomnianej wcześniej plaży, obiekt dysponuje darmowym, odkrytym basenem, który dostępny jest dla gości tylko w sezonie. Dodatkowo wokół basenu znajdują się leżaki, na którym można wylegiwać się i łapać beztrosko promienie słoneczne. Poza sezonem pozostaje nam wpatrywanie się w piękny widok morza i spacer po mieście.

Inne

Z pewnością największym zaskoczeniem podczas wizyty w Nautilus Bay Hotel była obecność polskiego personelu. Nie da się ukryć, że dla wielu język jest wciąż barierą nie do pokonania. Dlatego możliwość posługiwania się językiem polskim zwiększy nasz komfort i samopoczucie podczas wakacji.

Hotel oferuje darmowe wi-fi, co z kolei jest już standardem w każdym turystycznym miejscu. Na terenie Nautilus Bay Hotel znajduje się również darmowy, niestrzeżony parking.

Każdego ranka, w obiekcie serwowane są przepyszne śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Opcja znana i lubiana przez właścicieli hoteli, jak i turystów. Warto jednak pamiętać, że posiłek w Nautilus Bay Hotel jest dodatkowo płatny.

 

ŚREDNIA OCENA OBIEKTU: 9.0/10http://www.booking.com

Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel
Nautilus Bay Hotel